Loading...

Pośrednictwo importowe

Zapytaj o wycenę

Jak importować z Chin – pośrednictwo importowe w handlu z Chinami

Nasza wieloletnia obecność na rynku sprawia, że oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa importowego w handlu z Chinami.

  • Wyszukiwanie dostawców. Aby znaleźć najlepsze fabryki, ustalamy z Klientem, jakie kryteria powinny one spełniać. Weryfikacja chińskiego dostawcy to również nasze zadanie – wiemy, że od sprawdzenia producenta zależy, czy transakcja odbędzie się zgodnie z założeniami.
  • Przygotowywanie ofert dostawców i import próbek towarów. Po otrzymaniu próbek, Klient może zdecydować o współpracy z danym przedsiębiorstwem – nie kieruje się wyłącznie suchą ofertą.
  • Uzgodnienie warunków, na jakich odbędzie się produkcja i zakup towarów. Pośredniczymy w negocjowaniu najlepszych warunków. Znając realia, jesteśmy w stanie określić, czy np. sprzęt rolniczy z Chin faktycznie będzie gotowy do odbioru w terminie deklarowanym przez przedstawicieli fabryki.
  • Składanie zamówień u kontrahentów i nadzór nad produkcją oraz kontrolą jakości gotowego już towaru. Dzięki temu nie jest konieczne, aby zainteresowany przedsiębiorca z Polski jechał do Chin.

Klientom, którzy zdecydują się na naszą ofertę, proponujemy również pełną obsługę logistyczną. Służymy naszą pomocą także podczas wprowadzania zakupionego towaru na rynek polski.

Import towarów z Chin i innych krajów

Nie tylko chińskie fabryki są zainteresowane współpracą z europejskimi przedsiębiorcami. Ponieważ wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy kompleksową realizację importu z Indii i Wietnamu.

Zastanawiasz się, jak importować z Chin lub innego kraju? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci rozwinąć biznes.