Loading...

Jak działamy

Pośrednictwo w imporcie towarów z Chin – jak działamy

Przez lata działalności na rynku pomogliśmy wielu przedsiębiorcom z Polski nawiązać kontakty handlowe z chińskimi podmiotami gospodarczymi. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam opracować schemat działania, na którym opieramy się, gdy mowa o pośrednictwie w imporcie towarów z Chin. Klientom oferujemy kompleksowe usługi. Zajmujemy się:

  • wyszukiwaniem produktów i przedsiębiorców według podanych przez naszego Klienta kryteriów,
  • sprawdzaniem dostawców – weryfikacja chińskiego dostawcy jest niezbędna, aby mieć pewność, że przygotowany towar będzie wysokiej jakości,
  • przedstawianiem ofert cenowych,
  • importem próbek towarów od chińskiego dostawcy,
  • pośrednictwem w zawarciu umowy i dostarczeniu zamówionych produktów pod adres wskazany przez naszego Klienta.

Jak importować z Chin? Znamy odpowiedź na to pytanie. Można nam powierzyć również sprowadzanie towarów z Chin lub tylko kontrolę towaru przed jego wysłaniem do Polski. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, którzy działają w różnych branżach, dlatego mamy rozległe kontakty biznesowe.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami

Jeżeli interesują Cię wyjazdy handlowe do Chin lub chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do zapoznania się z poniższą grafiką i do kontaktu. Chętnie opowiemy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. Nasza oferta jest bardzo szeroka – jeżeli widzisz potencjał w chińskim rynku, to nie zwlekaj, ale jak najszybciej rozpocznij współpracę z nami.