Loading...
Zapytaj o wycenę

Sprawdzanie kontrahenta z Chin

Sprawdzanie chińskiego dostawcy – jak to się odbywa?

Polscy przedsiębiorcy, którzy chcą sprowadzać np. maszyny rolnicze z Chin, muszą znaleźć fabrykę specjalizującą się w produkcji takich urządzeń. Nie jest to zadanie łatwe. Mimo że na terenie Państwa Środka działa wiele zakładów produkcyjnych w każdej branży, nie wszystkie dysponują odpowiednimi technologiami i doświadczeniem, aby móc oferować swoje produkty na rynek Unii Europejskiej. Ponieważ różnie bywa też z jakością gotowych towarów, sprawdzanie chińskiej firmy przed podpisaniem umowy jest niezbędne.

Wizyta w Chinach, aby sprawdzić kontrahenta, wcale nie jest konieczna – wystarczy skorzystać z naszej oferty. Jako pośrednik specjalizujemy się zarówno w szukaniu przedsiębiorstw spełniających wymagania Klienta, jak i sprawdzaniu ich wiarygodności.

Weryfikacja chińskiej fabryki

Weryfikacja chińskiej fabryki obejmuje:

  • sprawdzenie jej dokumentów rejestrowych,
  • wizytację w fabryce, podczas której sporządzamy dokumentację fotograficzną,
  • ustalenie osób, które są uprawnione do reprezentowania fabryki.

Efektem naszych prac jest raport, który przekazujemy Klientowi. Otrzymany dokument to gwarancja bezpieczeństwa – Klient może mieć pewność, że fabryka, z którą zamierza zacząć współpracować, działa legalnie i tym samym ogranicza ryzyko wiążące się ze złożeniem zamówienia.

Ponieważ stawiamy na kompleksową ofertę, kontrola towaru w Chinach to usługa, którą również można u nas zamówić.

Ideum – znamy się na tym, co robimy

Naszym atutem jest znajomość chińskiego rynku. Jesteśmy też zorientowani w kwestiach formalnych. Wiemy, na co zwrócić uwagę, sprawdzając, czy firma działa legalnie. Nasi pracownicy doskonale poznali kulturę prowadzenia biznesu w Chinach, dzięki czemu wiemy, jak rozmawiać z działającymi tam przedsiębiorcami.

Zastanawiasz się, jak eksportować do Chin? Interesuje Cię import z Chin? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy odpowiednich kontrahentów i sprawdzimy ich wiarygodność Twoich potencjalnych kontrahentów.