Pośrednik w handlu z Chinami – kontakt

Szukasz pośrednika w handlu z Chinami, który dobrze zna chiński rynek? Zastanawiasz się, jak eksportować do Chin lub jak importować z Chin ? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w nawiązaniu korzystnej współpracy z chińskimi przedsiębiorcami. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na pytania związane z np. kontrolą towaru w Chinach. Możesz do nas napisać: info@ideum.com.pl lub zadzwonić:

NAPISZ DO NAS

Jeśli chcesz czegoś się dowiedzieć, o coś zapytać, lub po prostu przesłać nam wiadomość, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się obok. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Możesz również napisać do nas na adres: info@ideum.com.pl.

lub ZADZWOŃ

tel. kom.: +48 784 375 489
tel. kom.: +48 604 846 655
tel. +48 61 669 06 29

Serdecznie zapraszamy.

IMIĘ*

NAZWISKO*

NAZWA FIRMY

ADRES E-MAIL*

NR TELEFONU*

TEMAT WIADOMOŚCI:

TREŚĆ WIADOMOŚCI:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ideum.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IDEUM PRZYBYLSCY SPÓŁKA JAWNA, ul. Wagrowska 2/105 61-369 Poznań, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem szymon.przybylski@ideum.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
pola oznaczone * są obowiązkowe

Click edit button to change this text.