Loading...

Eksport do Chin? Pomożemy!

Zapytaj o wycenę

Oferta firmy Ideum to więcej niż pomoc w imporcie z Chin – zajmujemy się także eksportem. To efekt wieloletniej obecności na rynku chińskim, dzięki której mamy zarówno doświadczenie, jak i rozbudowane kontakty biznesowe. Przedsiębiorcom, których interesuje np. eksport żywności do Chin, proponujemy szczegółową analizę rynku.

Wielu przedsiębiorców pyta nas, jak eksportować do Chin. Sprawa nie jest łatwa – aby odnieść sukces na tamtejszym rynku, nie obejdzie się bez:

  • sprawdzenia rynku pod kątem występowania produktu, który przedsiębiorca chce na niego wprowadzić,
  • przeprowadzenia analizy cenowej,
  • znalezienia potencjalnych odbiorców na terenie Chin.

Nasza oferta w zakresie eksportu jest kompleksowa – pomagamy na każdym etapie. Organizujemy także wyjazdy na targi w Chinach, podczas których przedsiębiorcy z Polski mogą poznać potencjalnych kontrahentów. Z nami export do Chin jest bezpieczny i opłacalny! 

Jak eksportować do Chin?

Przedsiębiorcom zainteresowanym wejściem na chiński rynek proponujemy kompleksową pomoc. Jako że export do Chin towarów to niekiedy współpraca, gdzie w grę wchodzą niebagatelne kwoty, proponujemy Klientom wyjazd do kraju Dalekiego Wschodu, by był on naocznym świadkiem początku nawiązywania współpracy z kontrahentami. Przedstawicielom firm, którzy nie mogą pozwolić sobie na wyjazdy na targi do Chin, pomagamy:

  • wykonując szczegółowe badanie rynku,
  • wyszukując potencjalnych odbiorców,
  • pomagając w rejestracji znaków towarowych,
  • szacując liczbę zamówień w skali roku.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić również próbne wprowadzenie produktu na rynek. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

Jak eksportować do Chin? Klientów, którzy nie mają doświadczenia, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy Ci wejść na rynek chiński, przyczyniając się tym samym do rozwoju Twojej firmy.