Loading...

Wyszukiwanie dostawców

Zapytaj o wycenę

Wyszukiwanie chińskich dostawców

Od czego zacząć import towarów z Chin? Od znalezienia dostawcy. W sieci działa wiele serwisów, za pośrednictwem których polscy przedsiębiorcy mogą szukać kontrahentów w Chinach. Niestety, jak pokazuje praktyka, znalezienie dostawcy nie zawsze jest łatwe. Fabryki specjalizują się w produkcji różnych produktów, nie wszystkie też mogą zagwarantować, że podczas produkcji będą przestrzegać określonych norm. Właśnie dlatego wyszukiwanie chińskich dostawców warto zlecić nam.

Mamy rozległe kontakty na rynku chińskim, dodatkowo przed rozpoczęciem poszukiwania dostawcy dokładnie ustalamy, na czym zależy naszemu Klientowi. Szanujemy czas przedsiębiorców, którzy nam zaufali i dlatego też efektem naszej pracy na tym etapie jest lista dostawców (od 3 do 5 firm), którzy spełniają wymogi zarówno formalne, cenowe, jak i jakościowe.

Znalezienie potencjalnych kontrahentów to nie wszystko – sprawdzanie chińskiego dostawcy to również istotny punkt przed podpisaniem wiążących umów. Od zweryfikowania chińskiego dostawcy zależy bezpieczeństwo całej transakcji. To kolejny powód, dla którego warto skorzystać z naszej pomocy.

Zajmujemy się także wyszukiwaniem odbiorców

Import towarów z Chin to nie jedyna płaszczyzna, na której działamy. Obszar naszej działalności obejmuje także eksport żywności do Chin. Zapraszamy do współpracy także przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wprowadzeniem swoich towarów na rynek chiński. Z przyjemnością pomożemy w zarówno w kwestiach formalnych, jak i w znalezieniu odbiorców.