Loading...

Kontrola jakości towaru

Zapytaj o wycenę

Pomożemy Ci sprawdzić towar z Chin!

Z naszego doświadczenia wynika, że uczestnictwo w spotkaniach producentów i eksporterów może być bardzo owocne – to sposób, aby nawiązać kontakty i znaleźć kontrahenta. Po sprawdzeniu np. fabryki i podpisaniu umowy z jej przedstawicielami pozostaje jedynie czekać na gotowe produkty. Nasza oferta obejmuje kontrolę jakości towaru jeszcze przed jego wysyłką do Polski. To prosty sposób, aby upewnić się, że produkty nie mają wad.

Sprawdzanie jakości to nasza specjalność. Obejmuje ona:

  • wizytę naszego pracownika w fabryce lub magazynie, w którym znajduje się towar przygotowany do wysyłki – sprawdzamy, czy produkty zostały wytworzone zgodnie z wymaganiami Klienta,
  • sporządzenie dokumentacji fotograficznej oraz dokumentu w postaci raportu z kontroli,
  • sprawdzenie, czy wystąpiły braki ilościowe lub błędy produkcyjne.

Kontrola sprowadzonego towaru z Chin

Sprowadzanie towarów z Chin nie musi być obarczone ryzykiem. Jako firma mająca doświadczenie w kontaktach z chińskimi przedsiębiorcami doskonale wiemy, co można zrobić, aby zagwarantować zamawiającym bezpieczeństwo.

Kontrolę towaru należy przeprowadzić, zanim towar zostanie wysłany i przed zapłatą dostawcy końcowego wynagrodzenia.

Na życzenie Klienta przeprowadzamy również poniższe usługi, które mają na celu pozyskanie informacji o jakości produktów:

  • kontrola w toku produkcji,
  • kontrola przedwysyłkowa,
  • nadzór nad załadunkiem,
  • pobieranie próbek,
  • badania laboratoryjne.

Raport z kontroli oraz dokumentacja zdjęciowa zostanie przesłana w następnym dniu roboczy po wykonaniu usługi. Dzięki temu kompletna kontrola towaru w Chinach jest gotowa w przeciągu kilku dni. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego wybierając nasze usługi, postaramy się o jak najszybsze i najdokładniejsze przekazanie wiedzy o stanie kontrolowanego towaru. W Chinach już wielokrotnie prowadziliśmy tego typu operacje i dlatego jesteśmy pewni swoich słów.
Zapraszamy serdecznie do współpracy z firmą Ideum i do zaufania naszym wynikom kontroli towarów.