Loading...

O nas

Pośrednictwo handlowe – Chiny – kim jesteśmy i co robimy?

Działalność naszej firmy Ideum koncentruje się na kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, którzy są zainteresowani nawiązaniem kontaktów handlowych z chińskimi firmami. Przez lata prowadzenia biznesu w przedsiębiorcami z Dalekiego Wschodu nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów. Zainteresowanym firmom zapewniamy pomoc w imporcie z Chin, zajmujemy się także eksportem rozmaitych towarów, w tym żywności.

Chiński rynek jest specyficzny i rozwija się niezwykle dynamicznie. Wielu europejskich przedsiębiorców słusznie dostrzega w nim ogromny potencjał. Aby jednak rozpocząć sprowadzanie towarów, niezbędne jest sprawdzanie chińskiego dostawcy. Nie obejdzie się bez odwiedzenia fabryki i zweryfikowania, czy będzie ona w stanie dostarczać towary zgodnie z określonymi normami. W tym zakresie odciążamy przedsiębiorców i tym samym umożliwiamy im skoncentrowanie się na rozwoju swojej firmy.

Import z Chin krok po kroku

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz niewielką, czy dużą firmę. Jeżeli chcesz zamawiać i następnie sprowadzać towary z Chin, najbezpieczniej będzie skorzystać z pomocy pośrednika. Oferujemy znacznie więcej niż tylko znalezienie rzetelnych kontrahentów – gwarantujemy także pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Czy wiesz, jak jest naliczane cło z Chin? Czy masz wiedzę na temat dokumentów wymaganych przy odprawach celnych? Jeżeli nie, chętnie Ci pomożemy.

Przedsiębiorców zainteresowanych eksportem lub importem towarów zapraszamy na targi w Chinach. Wyjazdy handlowe do Państwa Środka to doskonały sposób, aby nawiązać kontakty biznesowe i samodzielnie sprawdzić, co oferują chińscy producenci.