Loading...

Jak wygląda proces importu towarów z Chin do Polski?

Oferując doskonale zaplanowane i sprawdzone techniki działania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Posiadamy wypracowane mechanizmy, które gwarantują bezpieczeństwo i szybkość działania. Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób realizujemy import towarów z Chin?

Powiedz czego potrzebujesz

Pierwszym krokiem jest celne zdefiniowanie potrzeb klienta. Stworzenie szczegółowej specyfikacji, pozwala na wyszukanie towarów, które najpełniej będą odpowiadały na oczekiwania zleceniodawców. Kolejnym krokiem jest przedstawienie oferty cenowej oraz import próbek, które będą najpełniej oddawały charakter proponowanych towarów. Jeżeli klient będzie usatysfakcjonowany, możemy przejść do dalszych etapów realizacji zlecenia. W przeciwnym wypadku poszukujemy towarów do skutku.

Kwestie organizacyjne

Po zaakceptowaniu próbek importowanych z Chin, podpisywana jest umowa, która obejmuje wszystkie aspekty prawne i jasno określa dalszy tok postępowania. Po jej zawarciu, przyjmowanie jest zamówienie i następuje proces planowania jego realizacji. Uiszczana na tym etapie zaliczka, wynosi 30% wartości całego zamówienia. Kolejno następuje zlecenie produkcji zamówienia i jego kontrola pod względem jakości. Po pozytywnym przejściu kontroli, towar zostaje załadowany. W tym momencie, klient zobowiązany jest do wpłaty pozostałej części należności a z naszej strony ustalona zostaje data dostawy.

Finalizacja procesu

Gdy zamówienie zostanie już opłacone i wysłane, pozostaje jedynie czekać na jego odbiór. Klient otrzymuje towar pod wskazany przez siebie adres a jego odbiór jest potwierdzany odpowiednim protokołem.

Przejrzyste zasady współpracy oraz indywidualnie ustalane szczegóły zamówień powodują, iż nasi klienci mogą liczyć na najwyższy standard obsługi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Już dziś sprawdź jak łatwo, szybko i sprawnie możesz importować towary z Chin i rozwijać swoją działalność na skalę nie tylko krajową ale i światową. Poszerz perspektywy i sięgnij po więcej w biznesie!