Loading...

Sprawdzeni dostawcy to podstawa – czyli na czym opiera się dobrze zorganizowany import towarów z Chin?

Dlaczego nasza firma cieszy się tak dużym zaufaniem klientów i każdorazowo jest w stanie wyszukać produkty, które będą idealnie dopasowane do potrzeb zamawiających je podmiotów? Kluczem do sukcesu w pośrednictwie importu towarów jest doskonała znajomość branży.

Sprawdzony dostawca na wagę złota

Wyszukiwanie dostawców to kluczowy element realizacji każdego ze zleceń. Import z Chin jest procesem złożonym, który wymaga dobrej koordynacji logistycznej, jednakże jakość przesłanych towarów ma tutaj kluczowe znaczenie. Nasza firma posiada duże doświadczenie oraz liczne kontakty biznesowe a jednocześnie dysponuje skutecznymi narzędziami do sprawdzania wybranych kontrahentów. Dlatego też, może realizować zlecenia, mając pewność co do ich standardu.

Jak to wygląda w praktyce?

Każdorazowo, po określeniu oczekiwań klienta, tworzona jest lista kilku potencjalnych dostawców, którzy mogą zaoferować realizację zlecenia, w oczekiwanym standardzie. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 firm, które zostały przez nas zweryfikowane i spełniają wszystkie wymogi formalne, względem konkretnego zlecenia.

Sprawdzanie kontrahenta

Klient może również zlecić nam sprawdzenie proponowanego kontrahenta, pod względem jego wiarygodności. Przedstawiony zostanie raport, który obejmuje efekt audytu, przeprowadzonego zarówno w fabryce jak i biurze wskazanej firmy. Ponadto, sprawdzenie obejmuje także przegląd dokumentów rejestrowych, wykonanie dokumentacji fotograficznej oraz wskazanie osób, uprawnionych do kontaktu. Zyskując tak szeroką wiedzę, na temat potencjalnego wykonawcy zlecenia, można podjąć znacznie bardziej świadomą decyzję.

Importerzy z Chin, czyli kontakty w biznesie

Nasze dotychczasowe realizacje, pozwoliły na zbudowanie bazy rzetelnych oraz sprawdzonych dostawców, którzy terminowo oraz zgodnie ze specyfikacją, wykonują zlecone zadania. Jednocześnie wyjeżdżając na różnego typu spotkania branżowe, systematycznie poszerzamy bazę potencjalnych kontrahentów i udoskonalamy tym samym naszą ofertę. Sprawdź jej szczegóły jeszcze dziś.