Loading...

Pośrednictwo importowe

Zapytaj o wycenę

Jak importować z Chin – pośrednictwo importowe

Nasza wieloletnia obecność na rynku sprawia, że oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa importowego w handlu z Chinami.

Pokażemy, jak wygląda import towarów z Chin krok po kroku:

  • Wyszukiwanie dostawców. Aby znaleźć najlepsze fabryki, ustalamy z Klientem, jakie kryteria powinny one spełniać. Weryfikacja chińskiego dostawcy to również nasze zadanie – wiemy, że od sprawdzenia producenta zależy, czy transakcja odbędzie się zgodnie z założeniami.
  • Przygotowywanie ofert dostawców i import próbek towarów. Po otrzymaniu próbek Klient może zdecydować o współpracy z danym przedsiębiorstwem – w ten sposób nie kieruje się on wyłącznie suchą ofertą. Handel towarem z Chin daje możliwość sprowadzenia samych wartościowych produktów, które z pewnością znajdą swoich nabywców w Europie.
  • Uzgodnienie warunków, na jakich odbędzie się produkcja i zakup towarów. Pośredniczymy w negocjowaniu najlepszych warunków. Znając realia, jesteśmy w stanie określić, czy np. sprzęt rolniczy z Chin faktycznie będzie gotowy do odbioru w terminie deklarowanym przez przedstawicieli fabryki.
  • Składanie zamówień u kontrahentów i nadzór nad produkcją oraz kontrolą jakości gotowego już towaru. Dzięki temu nie jest konieczne, aby zainteresowany przedsiębiorca z Polski jechał do Chin. Udowodnimy, że możliwy jest import towarów z Chin krok po kroku przy minimalnych wydatkach Klienta na podróże do krajów Azji.

Klientom, którzy zdecydują się na naszą ofertę, proponujemy również pełną obsługę logistyczną. Służymy naszą pomocą także podczas wprowadzania zakupionego towaru na rynek polski. Z nami najszybciej dowiesz się, jak importować z Chin krok po kroku!

Import towarów z Chin krok po kroku

Pokażemy Ci, w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo i wysoką jakość transakcji z krajami Dalekiego Wschodu. Jeżeli nie wiesz, jak importować z Chin, krok po kroku, proponujemy wsparcie. W przypadku, gdy Klient nie wie, jak wyliczyć opłatę za cło z Chin, pomagamy rozwiązać problem. Jesteśmy otwarci także na pośrednictwo w transakcjach z innymi krajami Dalekiego Wschodu. Nie tylko chińskie fabryki są zainteresowane współpracą z europejskimi przedsiębiorcami. Ponieważ wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy kompleksową realizację importu z Indii i Wietnamu – w tych krajach również pomożemy w kwestii opłaty. Cło z Chin, czy innego kraju Azji nie stanowi dla nas problemu!

W firmie Ideum zajmujemy się skrupulatnym sprawdzaniem jakości wyrobów, by były one wysokiej jakości, bezpieczne i do tego dopuszczone do sprzedaży. Dowiadujemy się, czy produkty posiadają certyfikat CE. Chiny to potężny kraju, w którym znajduje się wiele fabryk, niekoniecznie prowadzonych przez uczciwych właścicieli, jednak nasza wiedza i skrupulatność pozwala nam zapewnić Klientowi, że nawiązana współpraca z chińskim kontrahentem będzie owocna. Dzięki naszej pomocy kupisz towar z certyfikatem CE Chiny.

Zastanawiasz się, jak wygląda import z Chin krok po kroku? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci rozwinąć biznes.