Loading...

Dlaczego warto importować towary z Chin i jak się za to zabrać?

Masz pomysł na międzynarodowy biznes, a Twoja wizja wybiega daleko poza granice administracyjne nie tylko Polski, ale i Europy? Chcesz się zająć importem towaru z Chin, ale po pierwsze nie wiesz, czy Ci się to opłaci, a po drugie nie masz pojęcia, od czego zacząć? Nasza firma zapewni Ci kompleksowe wsparcie w zakresie pośrednictwa importowego i dopilnuje za Ciebie wszystkich formalności. Dowiedz się, dlaczego warto rozszerzyć działalność i związać się na dłużej z azjatyckim rynkiem.

Ogromny potencjał w towaru z Chin

W zasadzie Chińczycy produkują wszystko, o czym tylko jesteś w stanie zamarzyć. Ich rynek jest na tyle pełen, że oprócz zaspokajania wewnętrznych potrzeb mogą sobie oni pozwolić także na masowy eksport towarów na Zachód. W obecnej chwili importem towarów z Chin do Polski zajmują się już całe rzesze przedsiębiorców – hurtownie, małe firmy, a nawet osoby fizyczne, zainteresowane pojedynczymi transakcjami. Jeśli chcesz liczyć się w biznesie, nie wahaj się ani chwili i dołącz do tego grona.

Podstawowe zasady opłacalnego importu z Chin

Twoim najważniejszym zadaniem jest kupić możliwie jak najtaniej i sprzedać z zyskiem, minimalizując ryzyko ewentualnych problemów. W tym celu musisz wybrać odpowiednie towary, zdecydować się na korzystnych dostawców, zaplanować jak najtańszy i najsprawniejszy transport oraz dobrze przemyśleć kwestię sprzedaży. Sam zakup to dopiero początek sukcesu: najbardziej liczy się dobra znajomość rynku oraz obecnych na nim trendów, świadomość mocnych i słabych stron konkurencji, logistyka dostarczenia produktów, a także prawidłowy dobór kanałów marketingu oraz sprzedaży. Brzmi zawile? Na szczęście nie dla nas. Import towarów z Chin jest naszą codzienną działalnością.

Kompleksowe pośrednictwo importowe to klucz do sukcesu

Nasza firma zajmuje się kompleksowym pośrednictwem w sprowadzaniu towarów z Chin, a także z innych krajów Dalekiego Wschodu. Powierzając nam kwestie importu, otrzymasz wieloetapową pomoc popartą potężnym doświadczeniem w tym zakresie. Wyszukamy dla Ciebie dostawców i produkty, na Twoje zlecenie zaimportujemy próbki towarów, uzgodnimy wszystkie warunki i złożymy zamówienie u wybranego kontrahenta. Co istotne, w naszym przypadku zakończenie produkcji nie oznacza jeszcze końca współpracy – pełnimy także nadzór nad jakością towaru, zapewniamy obsługę logistyczną door to door, w tym pomoc w sprawie dokumentacji koniecznej do wprowadzenia produktów na rodzimy rynek. Import z Chin do Polski jeszcze nigdy nie był taki prosty!