Loading...

Eksport do Chin szansą dla Twojej firmy

Masz innowacyjny pomysł na biznes i sięgasz myślami znacznie dalej, niż granice naszego kraju czy kontynentu? Kusi Cię wizja eksportu towarów do Chin ale potrzebujesz wsparcia w zakresie analizy rynku i rentowności przedsięwzięcia oraz dopełnienia wszelkich formalności, wymaganych tamtejszymi przepisami prawa? Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie.

Doświadczenie, które ułatwia przekraczanie barier

Rynek chiński ma ogromny potencjał ale jednocześnie cechuje go duże nasycenie. Jeżeli chcesz ruszyć na jego podbój, koniecznie skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia, które chętnie wykorzystamy do zwiększenia szans na Twój sukces na gigantycznym rynku Państwa Środka. Indywidualne podejście do każdego projektu oraz wykorzystanie kontaktów biznesowych dla jeszcze lepszego rozpoznania rynku, to nasze atuty.

Pierwszy krok – analiza rynku

Aby eksport do Chin przyniósł zamierzony zysk, powinien być idealnie dopasowany do potrzeb tamtejszego rynku. Dlatego też, jego analiza oraz określenie potencjalnych odbiorców, do których kierowana będzie oferta ma tutaj kolosalne znaczenie, podobnie jak możliwość ewentualnej współpracy z lokalnymi partnerami (zarówno producentami jak i dystrybutorami czy agencjami reklamowymi). Ważnym elementem jest również oszacowanie, jaką skalę będzie miał planowany eksport oraz jak będzie się rozwijać jego skala.

Kwestie formalne to kamień milowy

Drugim filarem, na którym opierają się nasze usługi dla eksporterów na rynek chiński, jest wsparcie w zakresie kwestii formalnych. Rejestracja znaków towarowych, dopełnienie wszelkich formalności, związanych z dokumentacją transportową oraz specyfikacją produktów a także dopuszczenie ich na rynek to skomplikowane przedsięwzięcie, które warto zlecić specjalistom. Posługujemy się sprawdzonymi mechanizmami działania, które znacząco przyspieszają realizację poszczególnych wymagań oraz dopełnienie wszelkich obowiązków prawnych. Obsługujemy eksport kompleksowo, byś mógł oszczędzić swój czas i wyciągnąć maksymalne zyski z każdego działania.