Loading...

Pośrednictwo importowe: wygoda i bezpieczeństwo

Popularność pośrednictwa w imporcie towarów z Chin do Polski wciąż rośnie, przede wszystkim za sprawą niekwestionowanych zalet takiego rozwiązania. Wykorzystanie doświadczenia zewnętrznej firmy w handlu na Dalekim Wschodzie jest wygodne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz zasobów. Kompleksowy nadzór nad całym procesem produkcji i importu minimalizuje natomiast ryzyko niepowodzenia transakcji.

Pomoc w wyborze producenta

Podstawą udanego i opłacalnego importu towarów z Chin jest wybór odpowiedniego dostawcy. Pośrednik, dzięki długoletnim kontaktom biznesowym i zatrudnianiu na miejscu chińskiego personelu jest w stanie w krótkim czasie wyszukać i zaproponować kilku zweryfikowanych producentów z interesującej nas branży, nie ograniczając się do ogólnodostępnych ofert na najbardziej popularnych portalach internetowych. Po dokonaniu wyboru dostawcy następuje jego dodatkowa, wielopłaszczyznowa weryfikacja, obejmująca m.in. sprawdzenie dokumentów rejestrowych firmy oraz wizytację fabryki. Wszystko to byłoby czasochłonne i trudne do samodzielnego zrealizowania dla osoby bez doświadczenia i kontaktów na Dalekim Wschodzie.

Kompleksowy nadzór nad procesem produkcji i importu

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu kontroli jakości sprowadzanego towaru, będąc w stanie należycie zadbać o wszystkie etapy procesu. Wstępna weryfikacja dostawcy to jedynie początek – równie ważna jest inspekcja gotowego towaru jeszcze przed wysyłką do Polski a czasami również dodatkowa kontrola w trakcie produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie upewnić się, czy zamówiony towar jest kompletny i pozbawiony wad produkcyjnych, a w razie jakiegokolwiek problemu zareagować przed wysyłką towaru i płatnością.

Szczegółowe raporty

Cechą odznaczającą profesjonalnego pośrednika w imporcie towarów z Chin jest skrupulatność. Właśnie dlatego jesteśmy gotowi przedstawić klientom szczegółowe raporty z każdego etapu kontroli jakości: począwszy od fotograficznej relacji z wizyty w fabryce, aż po wyczerpujące sprawozdanie z inspekcji towaru gotowego do wysyłki.

Obsługa logistyczna

Nasza pomoc w imporcie z Chin nie ogranicza się do nadzoru nad produkcją. Zapewniamy także pełną obsługę logistyczną związaną z transportem towaru do Polski i wprowadzeniem go na tutejszy rynek.