Loading...

Kontrola jakości towaru

Zapytaj o wycenę

Kontrola towaru w Chinach? Zleć ją nam!

Z naszego doświadczenia wynika, że wyjazdy na targi do Chin mogą być bardzo owocne – to sposób, aby nawiązać kontakty i znaleźć kontrahenta. Po sprawdzeniu np. fabryki i podpisaniu umowy z jej przedstawicielami, pozostaje jedynie czekać na gotowe produkty. Nasza oferta obejmuje kontrolę jakości towaru jeszcze przed jego wysyłką do Polski. To prosty sposób, aby upewnić się, że produkty nie mają wad.

Kontrola towaru w Chinach to nasza specjalność. Obejmuje ona:

  • wizytę naszego pracownika w fabryce lub magazynie, w którym znajduje się towar przygotowany do wysyłki – sprawdzamy, czy produkty zostały wytworzone zgodnie z wymaganiami Klienta,
  • sporządzenie dokumentacji fotograficznej,
  • sprawdzenie, czy wystąpiły braki ilościowe lub błędy produkcyjne.

Sprowadzanie towarów z Chin nie musi być obarczone ryzykiem. Jako firma mająca doświadczenie w kontaktach z chińskimi przedsiębiorcami doskonale wiemy, co można zrobić, aby zagwarantować zamawiającym bezpieczeństwo.

Wiemy, jak zminimalizować ryzyko, współpracując z chińskimi dostawcami

Mamy wieloletnie doświadczenie – eksport czy import z Chin krok po kroku nie ma przed nami żadnych tajemnic. Klientom, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy z chińskimi przedsiębiorstwami, proponujemy nie tylko kontrolę gotowego towaru. Bardzo ważne są też dla nas ustalenia dokonane przed podpisaniem umowy. Jako pośrednik możemy uzgodnić z producentem m.in.: środki, metody i narzędzia, których zastosowania wymagasz.

W naszej ofercie znajduje się także weryfikacja chińskiej fabryki. Wnioski z przeprowadzonego audytu zamieszczamy w raporcie, na podstawie którego można podjąć ostateczną decyzję o współpracy z danym podmiotem.